• Adalet, Folkart Towers Manas Blv. No:47, 35530 Bayraklı/İzmir
  • info@kaakademi.com
  • Ofis Çalışma saatleri: 9:00 AM – 17:00 PM
Thumb

30 yıldan fazla iş tecrübesi

Danışmanlık, koçluk ve eğitim hizmetlerimizle sizin yanınızdayız.

Özel sektörde ulusal ve uluslararası firmalarda uzun yıllar yöneticilik yapmış, alanlarında uzman profesyoneller tarafından 2023 yılında İzmir’de kuruldu.

Farklı ölçek ve sektörlerde kurumsal firmalar ile yaptıkları projelerden elde ettikleri tecrübeyi yaratıcılık, teknolojik yenilik ve alternatif çözüm ilkeleri ile birleştirerek Koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

KA akademi, çağdaş yönetim teknikleri, teknoloji ve sahip olduğu tecrübeyle kaliteden ödün vermeden verimliliği artırarak tüm maliyetlerin düşürülmesinin, standartları hızla yükselen bir rekabet ortamında işletmeler için zorunluluk olduğunu biliyor.

Bu bakış açısıyla KA akademi, birbirlerinden farklı sektörlerde, yerli ve yabancı firmalardan oluşan müşterilerine, İş geliştirme danışmanlığı, Profesyonel satıcılık eğitimleri, Profesyonel pazarlama eğitimleri, Pazar araştırması hizmetleri, Satış personeli seçme ve yerleştirme hizmetleri vermektedir.

Ayrıca seo optimizasyonu eğitimi, WordPress web tasarım, Sosyal medya yönetimi, Sosyal medya içerik üretimi, tüm dillerde makale oluşturma hizmeti ve Marka oluşturma hizmetleri de hizmet portföyümüzde bulunmaktadır.

Bunun dışında çalışan veya iş hayatına yeni başlayan bireylere Kariyer koçluğu, İş arama koçluğu, Profesyonel cv danışmanlığı, Mülakat koçluğu ve kariyer danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Tüm bu hizmetler, her bir müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirerek verilmektedir.

  • İlk çalışma sürecinde
  • 7/24 Canlı destek ve hizmet
signature
KA Akademi
Kurucu ortak