• Adalet, Folkart Towers Manas Blv. No:47, 35530 Bayraklı/İzmir
  • info@kaakademi.com
  • Ofis Çalışma saatleri: 9:00 AM – 17:00 PM
Thumb

30 yıldan fazla iş tecrübesi

Kurucumuzun mesajı;

Değerli Müşterimiz,

İş dünyası sürekli değişiyor ve başarıya giden yolda karşılaşılan zorluklar da her geçen gün artıyor. Biz, KA akademi olarak, bu değişime ayak uydurmanıza ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Kuruluşumuz, danışmanlık, satış ve pazarlama eğitimleri, koçluk hizmeti gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Amacımız, işletmenizi güçlendirmek, satışlarınızı optimize etmek, pazarlama stratejilerinizi iyileştirmek ve bireylere yönelik ise bireysel kariyer hedeflerinize ulaşmak için size rehberlik etmektir.

Biz, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için buradayız. Deneyimli ekibimizle birlikte, sizinle birlikte çalışarak başarıya ulaşmanıza katkıda bulunmak istiyoruz.

Başarıya giden yolculuğunuzda size eşlik etmek ve potansiyelinizi maksimum düzeye çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. KA akademi olarak , işletmenizin ve bireylere yönelik ise kişisel kariyerinizin en üst düzeye çıkmasına yardımcı olmak için buradayız.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,

  • Çalışma sürecinde
  • 7/24 Canlı destek ve hizmet
signature
KA Akademi
Kurucu ortak